KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14313434
nr 1431 3434
Curt Sjöberg
(1911-1987), Sverige
Oljemålning, "Gammal Djurgårsgata". Signerad. Olja på duk, 33x42cm
Curt Sjöberg, svensk bildkonstnär född 1911, död 1987.
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 15 november 2021
kl 19:58:20
450 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
450 kr (Budbetjänt)